Prices

Discussion in 'Pandora's Box' started by JohnL21, Jun 1, 2009.

  1. Curiosity, what prices do you all pay for like a 1/2 pound, pound, or a couple pounds in your area? I'm talking like Nuggets/Beasters/Dank, whatever you want to call them. The dense orange ones. We all know what ones I'm talking about . What they run you all in your areas?
     
Loading...

Share This Page