Food and Drug Administration (FDA) Disclosure:

The statements in this forum have not been evaluated by the Food and Drug Administration and are generated by non-professional writers. Any products described are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

Website Disclosure:

This forum contains general information about diet, health and nutrition. The information is not advice and is not a substitute for advice from a healthcare professional.

Does this look good.

Discussion in 'Apprentice Marijuana Consumption' started by TheSilentToker, Nov 17, 2011.

  1. Let me know what you guys think. Got it for 80 an Oz.
     

    Attached Files:

  2. I'd pay $80 for an ounce of that.
     
  3. looks worth about 80 an ounce, i prefer quality myself tho
     
  4. $80 ounces just never do it for me, I prefer accomplishing my mission.
     
  5. Yeah id get it for 80 an ounce. Id use it to roll super fat dubs seeing as its cheap
     
  6. looks upper mid but horribly trimmed. good price
     
  7. Cook with it
     
  8. looks like its worth more than 80 an ounce........looks like some descent weed to me
     
  9. you could sell that for 200 an oz where i live
     
  10. i would pay 80 for that but id rather get some dankity dank
     
  11. You could sell that for 400 where i am..looks dank from here.
     
  12. [quote name='"Moore Kush"']You could sell that for 400 where i am..looks dank from here.[/quote]

    :laughing:
     
  13. That's far from dank, but i'd buy it for 80/oz forsure
     
  14. poorly trimmed/decent quality it seems....80 an oz seems fair, if not a good deal....
     
  15. 80 bucks for an OZ. omg i wish i would have bought an ounce of that than spending 60$ for a quarter of dank o_o
     
  16. [quote name='"Moore Kush"']You could sell that for 400 where i am..looks dank from here.[/quote]

    Are me u n crackwhaa the only people that think its dank? Lol

    It doesn't look bad at all really but o well what do i kno
     
  17. Poorly trimmed but if it gets you ripped, no problem. But at $80 a zone you can't go wrong.

    That shit in VA will likely cost about a buck fifty per zone
     
  18. Seeds were pineapple kusk. It pretty dank and sticky.
     
  19. You may laugh.. but its true. Ive since found good hookups but in my area. but people will pay 400 for an oz of that.

    Ive seen top shelf oz go for over 500
     

Share This Page